Menü Kapat

Yüz Cilt Bakımı Reklam

Bir Bayanın Kendini En İyi Hissettiği Yerde
Adınız Olsun.

Yüz Cilt Bakımı Reklam Servisi

Yüz Cilt Bakımı Reklam Servisimiz Kapsamında Sitemizde Reklam Verebilirsiniz. Türkiye’de Bir İlki Gerçekleştirdik. Cilt Bakım Ürünleri Satanlar, Yerli ve Yabancı Üreticiler, Güzellik Merkezleri ve Uzmanlarını Tek Bir Platformda Topladık.  Bir Kadının Kendini En İyi Hissettiği Yer Olasılığını Güçlendirdik Ve Alıcı Ve Satıcıyı Ya Da Tedarikçileri Aynı Anda Bir Masada Buluşturduk. Burada vereceğiniz reklam tanıtımdan öte,  Cilt Bakımı Üzerine Kurulmuş Türkiye’nin En Büyük Sitesinde Varlığınızın Kanıtlanmasıdır. 

Bizler Yüz Cilt Bakımı Olarak  Türkiye’de En  İyi Domain Üzerinde Kurulmuş Bu Cilt Bakımı Platform Sitemizde Firmanıza Ait Reklamları Yayınlamaktayız.  

Sizin de Bu Büyük Cilt Bakımı Platformunda Reklamınız Olsun İstiyorsanız Aşağıdaki Reklam Alma Sistemimizi İnceleyerek, Seçtiğiniz Paketlerimizden Birisini Veya Dilediğiniz Kadarını Mail Adresimize ”  reklam@yuzciltbakimi.com ” Göndererek Reklamlarınızın Sitemizde Geçmesini sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz Paketinizi Kendiniz Oluşturun.

Yüz Cilt bakımı olarak oluşturduğumuz  yukarıdaki liste fiyatları dışında kendini paketlerinizi oluşturabilirsiniz.

Örneğin Ay sayılarını düşürüp azaltabilir ya da gün sayılarını kendinize göre planlayarak kendi bütçe planlamanızı yaparak fiyatları kendiniz belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz fiyat ve paketlerinizi / reklam@yuzciltbakimi.com / Mail adresimize göndererek kendinize göre ayrıca bir teklif verebilirsiniz.  Uygun bulduğumuz bölgeler olur ya da sırada yada ödemesini yapmış bekleyen firma olmadığı taktirde teklif verdiğiniz bölge ve fiyatlar kabul edilebilir. Verdiğiniz fiyatlardan daha fazla teklif ya da sırada bekleyen firma olmadığı taktirde teklif usulü reklamınızı kabul eder, Ödeme sonrası reklamlarınızı yayımlarız.

Reklam vereceğiniz bölüm + Ay veya Gün Sayısı + Adetleri + Belirlediğiniz Fiyat

Bildirin Değerlendirmeye Alalım.