Menü Kapat

Güzellik Merkezleri

Güzellik Merkezleri

Güzellik Merkezleri

Güzellik Merkezleri Ülkemiz genelinde farklı illerde bulunsa da Cilt ve Yüz güzelliğinin öneminin oldukça yüksek olmasından dolayı rağbet görmeye devam etmektedir.

Güzellik merkezi aramalarında bir çok kentte çıkan güzellik salon ve merkezleri arasından seçtiğimiz ve kalitesine güvendiğimiz salonları sizler için her ay güncelliyoruz. Cilt bakımı, yüz bakım danışmanlığı ve vücut bakımlarının yanı sıra Profesyonel derecede makyaj sistemlerini yüzünüzde açtıran Bu önemli Güzellik Merkezlerine tek bir sayfadan göz atma şansını sunuyoruz.

Güzellik merkezlerine ulaşabilmek için aşağıda sizler için hazırladığımız Güzellik merkezi listemizden faydalanabilirsiniz. Göz atmak istediğiniz Firma yada kuruluşa tıklayarak dilediğiniz güzellik merkezinin özelliklerine ya da adresine ulaşabilirsiniz. Gerektiğinde randevusunu aldığınız güzellik salonunun yorumunu yapabilirsiniz. Düşüncelerinize göre bizde ayrıca değerlendirme yapabilir ve Sıralama düşürüp ya da kaldırabiliriz.

Güzellik salonları dediğimizde kulağa ufak tefek kuaförler gelmesin. Bizim fikrimize göre Güzellik salonlarının yeri bizim için çok ayrı bir noktadadır. Güzellik salonu bizim ve sizin için yüz bakından, cilt bakımına kadar ya da en iyi kalitede güzellik sunan makyajlara ev sahipliği yapmaktadır. Özenle seçilen salonlar içinde memun kaldıklarınızı bize bildirmenizi rica ederiz. Değerlendirmelerimiz sizin değerli düşüncelerine bağlıdır.

Güzellik Merkezleri
Güzellik Merkezleri
Alisa Güzellik Merkezi

Alisa Güzellik Merkezi

2004 yılında Ankara’da ozon tedavisine başlayan ilk hekim olarak akıllara kazınan Dr Levent Karafakı kendi bünyesinde oluşturduğu Alisa markasıyla güzellik ve zayıflama alanında da 2 yıldır aktif bir şekilde siz değerli danışanlarımıza hizmet vermeye devam ediyor.

Alisa Beauty Center ailesi olarak cilt bakımı, dermapen , FDA onaylı cihazlarımızla lazer epilasyon, LPG , Clatuu AlfaCool Lipoliz, Lenf drenaj, G5, vücut şekillerdirmeyle birlikte beslenme ve diyet danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.

Anastasia Guzellik Merkezi

Anastasia Guzellik Merkezi

Anastasia Epilasyon ve Güzellik Merkezi,Ankara Keçiören’de bulunan ve faaliyetlerine 2020 yılından beri devam eden Anastasia; güzelik salonları arasında kısa sürede ünlenmiş, hizmetlerini tüm Türkiye’de bulunan danışanlarına sürdüren firma, en çok tavsiye edilen güzellik salonları arasına girmiştir.

Anastasia, her zaman güler yüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla, kaliteli hizmet sunarak, hijyenik bir ortamda çeşitli uygulamalarla uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir. Kurulduğumuz tarihten itibaren kısa sürede yüzlerce müşteriye ulaşarak, Güzellik alanlarında hizmetler verip, tanınan bir salon haline gelmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Artemis Güzellik Merkezi

Artemis Güzellik Merkezi

Vizyonumuz : Gelişmiş cihazlarımızla ,her zaman sektöre lidelik ederek sizlere hep kaliteli ,yenilikçi ve ekonomik hizmet vermeyi sürdürmek

Misyonumuz : Artemis Güzellik olarak bakımlı olmanın her kadının hakkı olduğuna inanıyoruz. Güvenilir alanında tecrübeli kadromuz ile sizlere sağlıklı, hijyenik ve huzurlu bir ortamda kusursuz hizmet vermek için varız. Artemis ailesi olarak hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Artof Guzellik Merkezi

Artof Guzellik Merkezi

Art Of Beauty Center 2018 yılında sektöre uzun yıllardır emeğini vermiş olmanın getirdiği tecrübleriyle Sayın Canan Demirhan ve Sayın Mine Karadeniz tarafından Bursa Nilüfer ilçesinde kurulmuştur.

Gelen müşterilerimizin rahat ve konforu için her detay düşünülerek dizayn ettiğimiz merkezimizin sıcak ambiyansını sizlerde mutlaka hissedeceksiniz. Hijyen, konfor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuğumuz her hizmetin ayrı bir bölümü olan merkezimizde hem güzelleşecek hem de huzuru ve keyfi yaşayacaksınız. Uzman kadromuzla sizlere kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek amacıyla müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup modern, samimi ve güler yüzlü ekiple tanışarak dilediğiniz konuda istediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Auraform Güzellik Merkezi

Auraform Güzellik Merkezi

Vizyonumuz : Toplam Kalite Yönetimi Felsefesi ile güzellik merkezleri öncü konumunu, kapasitemizi de arttırarak devam ettirmek, sağlık ve sosyal paylaşım beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misyonumuz: Yenilik ve gelişmelere açık, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, kaynak ve ürünleri en etkin şekilde kullanarak, müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemek.

Ba Güzellik Merkezi

Ba Güzellik Merkezi

2018 Yılı itibarı ile Kızılay merkezli olarak faaliyetlerine başlayan salonumuz,  ipek kirpik, protez tırnak, kalıcı makyaj, spa manikür gibi birçok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. B&A Güzellik  markası ile hizmet veren güzellik salonumuz, binlerce müşterisine sağlıklı ve ferah bir salon konsepti ile hizmet vermektedir.
 
B&A Güzellik Salonu’nun  ilke edindiği “kusursuzluğa” ulaşma çabasıdır. Salonumuz kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkmış ve kısa süre içerisinde bunları gerçekleştirmiştir.
 
B&A Güzellik Salonu,  başarılı olmak için müşterilerine daima yüksek kaliteli,yüksek performanslı ürünler sunmanın gereğine inanmıştır.

Burcu Güzellik Merkezi

Burcu Güzellik Merkezi

2016 Yılından günümüze kadar Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde artık ağda sir gibi yöntemlerin yerine yeni teknolojik sistemler almaktadır. Bunlardan biri de lazerdir. Lazer epilasyon, ısıya dönüşerek ve çevre dokuya zarar vermeden sadece kökün kendisini ve çekirdek hücreyi tahrip eder.

Güzellik Salonu, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları  etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak:

Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise destek anlayışımızdır! Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile on binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız!

Bv beauty vogue Güzellik Merkezi

Bv Beauty Vogue Güzellik Merkezi

Kaliteli hizmeti prensip edinen Beauty Vogue, estetik ve güzellik alanında tüm yenilikleri bulabileceğiniz tek adrestir.

Güzellik ve estetik konusunda size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Beauty Vogue ile hijyenik ve şık atmosferinde güler yüzlü ekibi, son teknoloji ekipmanları ve deneyimli uzmanları ile artık hayalinizdeki görünümü siz de rahatça elde edebilirsiniz.

2015 Nisan ayından beri güzellik sektöründe hizmet vermekte olan Beauty Vogue lifting

kaştan lifting kirpik çözümlerine kadar hizmet vermektedir.

Gelişmiş cihazlarımızla, her zaman Antalya’da güzellik merkezi sektörüne liderlik ederek sizlere hep kaliteli, yenilikçi ve ekonomik hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Çankaya Tıp Merkezi

Çankaya Tıp Merkezi

Çankaya Tıp Merkezi, İzmir’in kalbinde; Gazi Bulvarı’nda yer alan Çankaya Tıp Merkezi, uzun vadeli kurumsal markalaşma hedefleri doğrultusunda, ilkelerinden ödün vermeden sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Dermaris Güzellik Merkezi

Dermaris Güzellik Merkezi

Lazer epilasyon ve güzellik merkezimiz 2019 Mart ayında hizmete başlamıştır. Dermaris profesyonel hizmet anlayışına sahip bir epilasyon merkezidir. Kurulduğu günden beri lazer epilasyon hizmeti verilen merkezimizde, bugünkü teknolojinin geldiği nokta itibari ile her türlü cilt ve kıl tipinde mümkün olabilecek en başarılı sonuçları almak amacıyla, merkezin kurucularının 12 yıllık kullanıcı tecrübesinden yararlanılarak kendi alanlarında en tanınmış ve başarılı lazer epilasyon cihazına yatırım yapılmıştır.

Uzmanlık alanımızda, bilmek istediklerinizi anlatmak ve sorularınızı en doğru şekilde yanıtlamak önceliğimizdir. Yaptıracağınız uygulamalarda hijyen kurallarına azami dikkat göstermekteyiz. En modern cihazla lazer epilasyon işleminizi sorunsuz gerçekleştiriyor ve güzelliğinize güzellik katıyoruz.

Vizyonumuz: Lazer epilasyon sektöründeki son teknoloji donanımımız ve zengin tecrübemizi, titizliğimiz ve hizmetlerimizdeki kalitemizle birleştirerek, kendini sürekli geliştiren, kalıcı çözümler üreten bir ekip olmak ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır…

Misyonumuz: Müşterilerimizin sağlığı, güzelliği ve estetiği için değer sağlamak amacıyla, gerekli unsurlara uygun kalitede hizmet sunmaktır. Alanında uzman olan Dermeris Lazer Epilasyon merkezi steril ortamıyla, uygun fiyatlarıyla ve güler yüzlü kadrosuyla dikkat çekmiştir.

Dermo Klinik Güzellik Merkezi

Dermo Klinik Güzellik Merkezi

Merkezimiz, estetik konusunda konumlandığı bölgede güvenilir bir marka, örnek bir model olarak uluslararası standartlara ulaşmayı vizyon olarak belirlemiş bir kurumdur.

Güzellik Uzmanlık Gerektirir! sloganı ile hizmet veren merkezimiz, estetik ve plastik cerrahi alanlarında modern, etkili, bilimsel yöntemlerle hastalarımızın beklenti ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak ve yüksek kalitede sağlık hizmeti vermek amacıyla sürekli yenilenmektedir.

Teknolojik donanımlı, temizlik ve hijyenin en üst seviyede gözetildiği, konforlu ve modern ortamda tüm hastalarımızın kendini iyi ve özel hissetmesi sağlanmaktadır.

Estetik Merkezimizde hem güzellik merkezi uygulamaları, hem estetik ve plastik cerrahi uygulamaları beraber yürütülmektedir.

DK Klinik Güzellik Merkezi

DK Klinik Güzellik Merkezi

Ticari adı, “Dermatoloji Kozmetoloji Kliniği Özel Sağlık Hizmetleri San Ticaret Limited Şirketi” olan ve 2002 yılında kurulan DK Klinik, Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı güzellik ve estetik merkezi olarak faaliyete başladı. Daha sonra 2008 yılında yapılan yasal düzenleme sonrası ruhsat değişikliği ile DK Polikliniği adı ile hizmete devam etmeye başlammıştır. Çalışma alanı; deri sağlığı ve hastalıkları, tıbbi kozmetolojik ve estetik uygulamalardır.

Bilim dünyasındaki ilerlemeleri yakından izleyen Kliniğimizde kullanılan cihaz ve uygulamaların güvenirliliklerinin en üst aşamada olmasına azami dikkat edilmektedir.

Dr Deniz Şen Güzellik Merkezi

Dr Deniz Şen Güzellik Merkezi

Dr Deniz ŞEN

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası Erzurum Aşkale’de, Diyarbakır’da, İzmir’de çeşitli sağlık ocaklarında ve Elazığ’da aile hekimi olarak çalışmıştır.

2005 yılında Sağlık Bakanlığı onaylı Medikal Estetik Hekimliği (Lazer Epilasyon, Dolgu, Cilt Bakımı, Kimyasal Peeling, Mezoterapi, Saç Ekimi, Bölgesel İncelme) uygulama sertifikası almıştır.

Mardin’de bir süre muayenehane açmış ve estetik uygulamalar ve lazer epilasyon üzerine çalışmıştır. Genel Cerrahi ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Tahir Şen ile evli olan Deniz Şen’in dünyalar tatlısı Burcu ve Ece adında iki kızı ve Batu adında bir oğlu vardır. 7.07.2014 tarihinden itibaren aynı adreste kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Edna Güzellik Merkezi

Edna Güzellik Merkezi

Edna Güzellik Merkezi, yurtdışında eğitim almış estetisyen eşliğinde, Cilt Bakımı, Epilasyon, İpek Kirpik, Kaş Boyama, Sir, Bölgesel Zayıflama, Ölçülü Kaş Tasarımı, Dermo Roller (Lifting Kırışık Açıcı), Spa Manikür, Spa Pedikür hizmetlerini vermektedir.

“Kaliteli ve güler yüzlü personeliyle hijyenik bir ortamda son derece profesyonel bir ekiple harika işler çıkaran sıcak ve samimi bir güzellik merkezi ”

Elif Güzellik Merkezi

Elif Güzellik Merkezi

Elif Güzellik Merkezi 1989 yılında uzman estetisyen Zekiye Tanıl tarafından kurulmuştur. Kurulduğu andan bugüne; güzellik, estetik ve medikal bakım alanlarında Yalova bölgesinde güvenilir ve öne çıkan bir marka olan Elif Güzellik, uluslararası standartlara ulaşmayı kendisine vizyon olarak belirlemiştir.

Elif Güzellik Merkezi; modern, etkili ve bilimsel yöntemleri kullanarak danışanlarının beklenti ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutarak ve yüksek kalitede hizmet vererek faaliyetlerini sürdürmektedir. Teknolojik yeterlilikleri, temizlik ve hijyen koşulları, konforlu ve modern ortamı ile Elif Güzellik Merkezi, tüm danışanlarının kendini özel ve değerli hissetmesini hedeflemektedir.

Elit Club Güzellik Merkezi

Elit Club Güzellik Merkezi

Usta Ellerle Buluşan Güzellik Sözcüklerin mükemmel olmayabilir. Ama kaşların olabilir!

Elite Club, kaş tasarımı (microblading dahil) ve birinci sınıf cilt bakımı konusunda uzmanlaşmış, eksiksiz hizmet veren bir cilt bakım merkezidir. Bugün mevcut olan en etkili, özel ürünleri kullanarak mükemmel kaş şekli, protez tırnak, epilasyon, solaryum ve optimum cilt sağlığına ulaşmanıza yardımcı olmak için sektörün en iyi yeteneklerini bir araya getirdik.
Ella Güzellik Merkezi

Ella Güzellik Merkezi

2013 yılından bu yana, Ella Güzelik & Estetik olarak 5 ana kategoride 40+ hizmet dalımız ile geniş hizmet ağımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Ella Güzellik & Estetik olarak, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek teknolojisini sürekli yenileyerek, uygun fiyat politikasıyla, kaliteden ödün vermeden ve hiçbir zaman ticari kaygıya düşmeden, önceliği hastanın memnuniyeti, güvenliği ve menfaatine odaklı hizmet vermeyi kendisine ilke edinmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Epilady Güzellik Merkezi

Epilady Güzellik Merkezi

Epilady Kişisel Bakım Salonu, İstanbul Sultanbeyli’de bulunan ve faaliyetlerine 2014 yılından beri devam eden Epilady; güzelik salonları arasında kısa sürede ünlenmiş, hizmetlerini Bay – Bayanlara yönelik sürdüren firma, en çok tavsiye edilen güzellik salonları arasına girmiştir.

Kurulduğumuz tarihten itibaren kısa sürede yüzlerce müşteriye ulaşarak, Epilasyon, Kalıcı Makyaj, Kalıcı Oje, Hydrafacial, Klasik Cilt Bakımı, Manikür-Pedikür, Peeling, Protez Tırnak, Bölgesel İncelme, El ayak bakımı, Kaş Dizaynı alanlarında hizmetler verip, tanınan bir salon haline gelmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Güzellik sektöründeki bütün gelişmeleri yakından takip eden güzellik merkezimiz, teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak müşterilerimizle buluşturmaktadır. En son teknoloji ürünü cihazlar, uygun fiyat ve kampanya seçenekleri ile Epilady, her zaman uğrayabileceğiniz bir güzellik merkezi durumundadır.

Hem güzelleşip, hem de daha sağlıklı bir görünüme sahip olmak için bizimle iletişime geçin. Tüm danışanlarımızın ve dostlarımızın yaptığı gibi siz de kendinizi profesyonel ekibimizin becerikli ellerine teslim edin!

En büyük amacımız; güzellik denince akla gelen tek adres olmak. Sektördeki çalışmalardan farklı ve ileri teknolojiyle uyumlu çalışmalarımız ile sektörde en iyi olmak adına sürekli gelişmekteyiz. Sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye’de tanınan bir marka olmayı hedefliyoruz.

Era Güzellik Merkezi

Era Güzellik Merkezi

Era Estetik ailesi olarak profesyonellik ile samimiyeti birleştirdik. Epilasyon , bölgesel incelme, cilt bakımı, leke tedavisi, soğuk lipoliz, altın iğne, dermapen ,dermaroller, ipek kirpik, Profacial,iğnesiz mezoterapi coolskin, anti-aging alanlarında uzman kadromuz ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Son teknolojik cihazlarla kişiye özel bakım yöntemlerini kullanarak, hijyen koşullarında, uygun fiyat ve kampanya seçeneklerimizle en iyi hizmeti vermeyi misyon edindik.

İlkemiz; yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutup, güler yüzlü sıcak bir ortamda ailenizden biri olmak.

Essi Güzellik Merkezi

Essi Güzellik Merkezi

Biz Essi Güzellik-Estetik-Kozmetik-Eğitim olarak sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz. Öncelikli amacımız ise alanında en etkili ve en sağlıklı hizmetleri sunarak sürdürülebilir olmak için donanımlı uzman yetiştirmek.

1994 yılında çıktığımız bu yolda tüm Türkiye’ye sağlıklı güzellik hizmetini sunmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte Essi Akademilerden binlerce estetisyen mezun ederek kadın istihdamına ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

2004 yılında tıp doktorlarına “Estetik Eğitim Kursu” vermek üzere T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı Türkiye’nin üçüncü Medikal Estetik Eğitim Merkezi’ni kurduk ve 2006 yılına kadar yüzlerce doktoru “Medikal Estetik Hekimi” olarak mezun edip estetik sektörüne kazandırdık.

Estada Güzellik Salonu

Estada Güzellik Salonu

Uzun yılların tecrübesi, sizlerin memnuniyetinden aldığımız güç ve bize olan inancınız ile ESTADA Estetik ve Güzellik Merkezi ile hizmetinizdeyiz.

Tunalhilmi ‘de açılan merkezimiz ile birlikte sektördeki yerimizi alıyoruz.  Geniş uygulamalı alanı ile sayılı kişisel bakım ve güzellik merkezlerinden birisiyiz. Modern teknolojik altyapısı ve uzman kadrosu ile Ankara ‘da bir marka olmak amacındayız. Merkezimizi ziyaret ederek, üyemiz olma ayrıcalığını yaşama sırası artık sizde. Sizlere uzun yıllar hizmet vermek amacındayız.

Este Ankara Güzellik Merkezi

Este Güzellik Merkezi

EsteAnkara Nergis Doğrul tarafından 03.05.2017 tarihinde Ümitköy’de faaliyete geçmiştir.

Nergis Doğrul, 1974 yılında Ankara’da doğmuştur. 2000 yılında Kırıkkale Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra bir süre Amerika’da yaşamış ve Ülkemize geri dönmüştür. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan 01.07.2004 tarihinde Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanlığı Kalfalık Belgesi, 20.09.2004 tarihinde ise Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanlığı Ustalık Belgesi almıştır. Güzellik Uzmanlığı Kursunu (Cilt Bakımı, Makyaj ve Masaj Eğitim Programı) tamamlamasını müteakip Estetisyenlik seviyesinde kurs bitirme belgesi almıştır.

Hızla gelişen ve sürekli değişen güzellik sektöründe kendisini sürekli yenilemiş, modern tarzı ve hizmet sunumu ile çalıştığı her alanda öne çıkmayı başararak uzun yıllar kozmetik ve güzellik sektöründe faaliyette bulunmuştur.

Almış olduğu eğitim ve sertifikalarla bilgi birikimini artıran ve sektördeki gelişmeleri takip eden girişimci, yılların vermiş olduğu tecrübeyi en profesyonel şekilde müşterileriyle paylaşma hedefine bir adım daha yaklaşmıştır. İyi derecede ingilizce bilen Zahide Nergis Doğrul, evli ve 2 çocuk annesidir.

Estelif Güzellik Merkezi

Estelif Güzellik Merkezi

Estelif Güzellik Merkezi, alanında uzman personeli ile Bursa’da Lazer Epilasyon hizmeti vermektedir. Hijyenik ortamı, son model cihazları ve güleryüzlü personeli ile Lazer Epilasyon, Buz Lazer, Alex Lazer, Akne Tedavisi, Leke Tedavisi, Soprano Lazer Epilasyon, Altın İğne gibi uygulamalar yapmaktadır.

Estem Güzellik Merkezi

Estem Güzellik Merkezi

Estem 1998 yılında Güzellik Merkezi olarak Bursa da Dr. Erhan Şafak tarafından kurulmuştur ve 2010 yılında Poliklinik olmuştur, 2012 yılından itibaren de Estetik Güzellik ve Lazer Merkezi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Amacımız kendinizi daha mutlu ve daha güzel hissetmenizi sağlamak, zamanın izlerini silmek, ve sorunlarınıza beraber çözüm aramaktır. İlk hedefimiz güven ve memnuniyettir.

Merkezimizde, siz değerli misafirlerimizin her türlü konforunu ve hijyenini düşünerek rahat, şık ve sıcak bir ortam oluşturduk. Hizmetlerimizden ve güler yüzlü personelimizden memnun kalacağınızı umuyoruz.

Gold Queen Guzellik Merkezi

Gold Queen Guzellik Merkezi

Hoş görünmek, istediğimiz forma ulaşmak günümüz teknolojisi sayesinde daha da kolaylaşırken cilt ve vücut güzelliği adına çözümler sunan Gold Queen güler yüzlü ve güvenilir personelleri ile birlikte sağlıklı ve estetik bir beden için hizmet vermektedir.

Merkezimizde, siz değerli misafirlerimizi, yeniden doğuşa, zindeliğe, sağlığa, yaşam kalitesine ve sevincine, estetik güzelliğe kavuşacağınızı vadediyoruz.

Amacımız isteklerinizi ve beklentilerinizi en doğru biçimde algılayarak, fazlası ile yerine getirmektir. Misafirlerimizin ihtiyaçlarının doğru bir şekilde analiz edilip; sağlıklı ve estetik bir görünüm ön planda tutularak verilen hizmetlerimiz en uygun koşullarda sunulmaktadır.

Gökçe Güzellik Merkezi

Gökçe Güzellik Merkezi

Gökçe  güzellik salonu, başarılı olmak için müşterilerine daima yüksek kaliteli, yüksek performanslı ürünler sunmanın gereğine inanmıştır. Sıcak bir ortamda sağlıkla gelen güzelliği keşfetmeye Hazır Mısın?

Güldeniz Odabaş Güzellik Merkezi

Güldeniz Odabaş Güzellik Merkezi

20. Güldeniz Odabaş Miss Mediterranean Güzellik Yarışması’nın Kraliçesine Ödülünü Takdim Ettik Bu sene 20. si düzenlenen ve ana sponsoru olduğumuz, Tanıtım Production tarafından düzenlenen GO Güldeniz Odabaş Miss Mediterranean Güzellik Yarışması’nın kraliçesini seçtik ve ödülünü takdim ettik. Yarışmanın Kraliçesi Açelya Yalçınkaya olurken 2. güzel Nurşah Aşan, 3. güzel ise Mihriban Büyükkınıklı oldu.

Hara Güzellik Merkezi

Hara Güzellik Merkezi

Hara Güzellik Salonları olarak tüm uygulamalarımızda temel prensibimiz samimiyet, doğallık, hijyen, güvenilirlik ve profesyonelliktir.

Hara Güzellik Salonları, Burcu Hara tarafından kurulmuş olup, güzelliğini taçlandırmak isteyen misafirlerimize estetik ve güzellik hizmetleri vermektedir. Özellikle, kurucumuz Burcu Hara’nın yönlendirmeleriyle misafirlerimizin en doğru uygulamalarla fiziksel ve ruhsal olarak bütüncül bir güzellikle buluşmalarını sağlıyoruz.

Hara Güzellik Salonları olarak Burcu Hara’nın 2005 yılında Altınordu Hastanesi’nde yönetici asistanlığı ile Sağlık Sektörü’ne başlayıp daha sonrasında Özel Çankaya Tıp Merkezi’nde İşletme Müdürlüğü’ne uzanan profesyonel hayatından ve uzman ekibimizden aldığımız güçle güzelliğinizi taçlandıran çalışmalar sürdürüyoruz.

Helena Güzellik Merkezi

Helena Güzellik Merkezi

Cilt bakımında temizleme, peeling, ozon, oksijen, radyo frekans, ultrasonla serum yedirme, yüz masajı ve maskeleme işlemi uygulanır. Bu uygulamalar ile cilt temizlenir, tıkalı gözenekler açılır,kan dolaşımı hızlandırılır,cilt ölü hücre ve siyah noktalardan arındırılır, maskeler ve serumlarla bakıma devam edilir. Ankara ‘da en iyi cilt bakım merkezlerinden olan Helena Güzellik Tunalı ve Etlik şubelerinde hem Kadın hem Erkekler için cilt bakım uygulamaları yapmaktadır.

ivente beauty Güzellik Merkezi

İvente Beauty Güzellik Merkezi

İvente Beauty Çayyolu’nda güzellik sektörünü bir adım öteye taşımayı hedefleyerek 2018 yılında kurulmuştur. Cihaz seçiminde son teknolojiyi tercih etmiş, kalifiye, etik değerlere önem veren, güler yüzlü ve kalite anlayışı yüksek ekibi ile müşteri memnuniyetini ilk kriteri olarak benimsemiştir.

Günümüzde güzellik ve bakım sektörü hızla gelişmekte ve büyüyen bir talep ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu talebe güvenilir cevap verme konusunda sektörümüzün yaşadığı sıkıntıları aşmak ve mutlu müşteriler yaratmak en büyük arzumuzdur.

Kişisel bakımın kadınlar kadar erkeklerin de ihtiyacı olduğunun farkındayız. 4 katlı merkezimizde kadın ve erkek müşterilerimiz için farklı katlarda hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında profesyonel cilt bakımları, bölgesel incelme, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, el-ayak bakımları bulunmaktadır.

Jule Beaute Güzellik Merkezi

Jule Beaute Güzellik Merkezi

Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan,farklı tasarımı ile adından sıkça bahsettiren ve butik hizmet sunan güzellik merkezi Jule beauté son dönemlerin trendlerini misafirlerine en iyi şekilde ve son teknoloji  ile sunuyor. Lazer epilasyon, selülit tedavisi, cilt bakımı, ameliyatsız cilt gençleştirme, dermapenipek kirpikkalıcı makyajprotez tırnak, kalıcı oje, profesyonel make up ve daha birçoğunu bulabileceğiniz bu güzellik merkezi dikkat çekici iç tasarımıyla da misafirlerinin beğenisini kazanıyor.

Kendisine değer veren, güzel hisseden ve hissetmek isteyen herkesi hem çayımız, kahvemiz eşliğinde tanışmak hem de kişisel bakımlarına katkı sağlamak için merkezimize  bekliyoruz…

Lina Bella Guzellik Salonu

Lina Bella Guzellik Salonu

Permanent makeup artist Angelina Susever tarafından kurulan Linabella Güzellik Merkezi, kalıcı makyaj uygulamaları , micropigmentasyon ( Pudra Tekniği ve 3D Kıl Tekniği ) , kalıcı oje , jel tırnak ve ipek kirpik uygulamaları alanında faaliyet göstermektedir.

Sürekli yenilik ilkesiyle hareket eden Angelina SUSEVER, sektöre ilişkin her türlü yeniliği yakından takip ederek siz değerli müşterilerine daima en yeni , en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Luna Beauty Bodrum Güzellik Merkezi

Luna Beauty Güzellik Merkezi

Uzman estetisyen Reyhan Yıldırım, alanında 25 yıllık deneyimi ile hizmetlerini sizlere sunuyor.

Miranda Güzellik Merkezi

Miranda Güzellik Merkezi

Miranda Güzellik Merkezi olarak size en yüksek kalitede hizmet verebilmek için çabalıyor ve çalışıyoruz.

Profesyonel bir hizmet süreci geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Güvenilir ve rahat bir tecrübe yaşamanız için hizmetinizin her adımında sizin yanınızda olmaya ve sizi bilgilendirmeye özen gösteriyoruz.

Detayları çok önemsiyoruz ve mükemmelin detaylarda gizli olduğunu düşünüyoruz. Attığımız her adımın mükemmel olması için çabalıyoruz.

En iyi teknolojileri kullanıyoruz ve bilimdeki son gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Hijyeni çok önemsiyoruz.  Sunduğumuz birinci sınıf hizmetlerle size bir estetik merkezinde daha önce yaşamadığınız kadar rahat ve güvenilir bir hizmet ortamı sağlıyoruz.

Momo Güzellik Salonu

Momo Güzellik Merkezi

Modern ve konforlu bir salonda güzelliğinize zaman ayırmanız için, Liudmyla Zırh tarafından kurulan Momo Güzellik Salonu hizmet vermeye başlayalı tam 5 yıl oldu.

Yüksek kalite standartlarındaki ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve hijyene verdiğimiz değerle hızla yolumuza devam ettiğimiz Momo’da, yurtiçi ve yurtdışında eğitim alarak ustalaşmış ekibimizle birlikte, yüzde yüz müşteri memnuniyeti düşüncesini baz alarak, dört mevsim hizmet vermekteyiz.

Bodrum’da seçkin müşteri portföyüne sahip salonumuzda, mutlu müşteri politikamızı ön planda tutuyoruz. Her geçen gün artan ilgi ve taleple, güzelliklerini bize teslim eden tüm müşterilerimize bizi seçtikleri için teşekkür ederiz.

Plaza Güzellik Merkezi

Plaza Güzellik Merkezi

Plaza Sağlık & Güzellik Merkezi, güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel kadrosu ile uzmanlar eşliğinde yeni teknolojik cihazları sayesinde cilt tipinize uygun her türlü cilt bakımı ve kişiye özel, eşsiz bakım uygulamaları ile geniş müşteri portföyüne hizmete açılmıştır. Plaza Sağlık & Güzellik Merkezi, İzmir’de faaliyet gösteren güvenilir ve alanında uzman bir merkezdir. Alanında büyük bir birikim ve tecrübe sahibi Estetisyen ekibi ile birlikte sizlere daha rahat ve daha modern bir ortamda hizmet sunabilmek amacıyla hizmet vermektedir.

“Sağlık” kavramı artık tek başına yeterli değil ! Plaza Sağlık & Güzellik Merkezi, ‘’sağlıklı ve kalıcı güzellik “ ve “kaliteli yaşam” için var. Estetik ve güzellik anlayışının sağlıkla ön planda tutulduğu Plaza Sağlık & Güzellik Merkezinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sunulmaktadır. Her işlemde kullanılan malzemelerin sterilizesine azami ölçüde dikkat edilmesi prensibimizdir. Yapılan her uygulamanın öncesinde ve işlemin her aşamasında değişimleri izliyoruz, görsel ve yazılı olarak sürekli kayıtlar tutuyoruz, bu sayede istenilen etkinin maksimum olmasını sağlıyoruz. Bu yüzden kalite standartlarımız, en seçkin Güzellik Merkezi noktalarında bulabileceğiniz özellikleri ve çok daha fazlasını sunmak olarak belirlenmiştir. Yenilenmeye, sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri incelemekle başlayabilirsiniz…

Rosemia Güzellik Merkezi

Rosemia Güzellik Merkezi

Güzellik alanında uzman kadromuz, son teknoloji ürünü modern cihazlarımız, doğal içerikli profesyonel bakım ürünlerimiz ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan, üstün kaliteli hizmet anlayışımız ile steril, konforlu ve güvenilir ortamımızda ihtiyacınız olan kişisel bakımlarınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz.

Bursa’da güzellik alanında 4 şube ile hizmet veren öncü bir kuruluşuz. Size en yakın şubemizi tercih ederek güzelliğin ışıltılı dünyasına adımınızı atabilirsiniz. Çünkü Rose Mia’da çok Güzellik Var!

Senem Kara Güzellik Merkezi

Senem Kara Güzellik Merkezi

Kızılay Ankara’da bulunan Senem Kara Güzellik Salonu’nun sahibi Melike Senem Kara web sitesindeki güzellik uzmanlığı eğitimlerini tamamlamış ve 15 yıllık tecrübelerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

Seven beauty center Güzellik Merkezi

Seven beauty center Güzellik Merkezi

Güzelik salonları arasında kısa sürede ünlenmiş, hizmetlerini sadece kadınlara yönelik sürdüren firmamız, en çok tavsiye edilen güzellik salonları arasına girmiştir. Her zaman güler yüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla, kaliteli hizmet sunarak, hijyenik bir ortamda çeşitli uygulamalarla uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir.

Shine Beaty Center Güzellik Merkezi

Shine Beaty Center Güzellik Merkezi

Ankara Çayyolu bölgesinde 2018 yılında Serhat Tusun tarafından kurulan Shine Beaty Center Güzellik merkezi, “Güzellikten güç doğar” felsefesi ile müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güzellik ve bakım sektöründe hijyen, kalite ve güler yüzü bir arada sunmak çok önemlidir. Mükemmelliğin detaylarda gizli olduğunun bilincindeyiz ve bu yüzden gerek teknik, gerekse teknolojik anlamda yeterliliğimiz ile verdiğimiz her hizmetimizde başarıyı garanti edebiliyoruz. Müşteri memnuniyeti motivasyonumuzun kaynağıdır.

Güzellik merkezimizde çalışan güler yüzlü ve kendi alanlarında uzman personellerimiz sayesinde, cilt bakımı, yüz gençleştirme, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, bölgesel zayıflama, akne ve leke tedavisi gibi birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Sibella Güzellik Merkezi

Sibella Güzellik Merkezi

ibella Güzellik Salonu, 2009 yılında Dr. Sibel Ulusan ve Dr. Zafer Ulusan tarafından kurulmuştur.2004 yılında Medikal Estetik Hekimliği sertifikası alan Dr. Sibel Ulusan, üç sene boyunca güzellik sektöründe çalışır ve bu süre içerisinde bu sektörde hizmetin müşterilere en iyi şekilde sağlanmadığını fark ederek bu açığı kapatma kararı alır.Sibel Ulusan, yurt dışında katıldığı seminerlerde edindiği tıbbi bilgi, 20 yıllık doktorluk tecrübesi ve Amerikan Sağlık Örgütü onaylı, yurt dışından ihraç edilen son teknoloji cihazlarla Sibella Güzellik Merkezi’ni Dr. Zafer Ulusan ile birlikte İzmir, Alsancak’ta açar. Sibella Güzellik Salonu’nun kuruluş vizyonu, müşterilerine güzellikleri için hak ettikleri hizmeti sağlıklarını da gözeterek sağlamaktır.

Slimfit Güzellik Merkezi

Slimfit Güzellik Merkezi

Firmamız 2009 yılında Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunu Uzman Estetisyen ve Eğitmen Merve AKSOY tarafından Bornova’da kurulmuş ve Bostanlı’da ikinci şubesini açmıştır. Kuruluşumuzda, konfor ön planda tutulduğu gibi, şehrin her tarafından hastaların rahatlıkla ulaşabileceği bir lokasyon tercih edilmiştir. Aynı zamanda yurtdışından gelen hastaların, şehirle iç içe bir süreç yaşamaları öngörülmüştür. Slimfit Estetik ve Saç Ekim Danışmanlığı, şehir planına uygun lokasyonu ile, hasta turizmi açısından da sektöre hareket katmıştır.

Modern ekipmanlar ve profesyonel kadrosuyla 8 yıldır İzmir’de sayısız operasyon geçekleştiren firmamız, tecrübesini, yarınlara ışık ve yol haritası olarak kullanmaktadır. Dünya standartlarını yakından takip eden, yurtiçi ve yurtdışı seminerlere katılan yetkililerimiz ve kadromuz, gelişen sağlık sektörünü yakından takip etmektedir.

2017 yılı itibariyle, tamamlanmış 10 bin civarı operasyon, 22 üst düzey çalışanı, uluslararası iletişim kadrosu ve çeşitli ülkelerdeki iletişim ofisleri, 9 kişilik dijital iletişim ekibi ve operatör doktoru ile hizmet veren firmamız da sunduğumuz hizmetler, uluslararası alanda kabul görmüş sağlıklı, yenilikçi ve modern yöntemleri içerir.

Spafoni Güzellik Merkezi

Spafoni Güzellik Merkezi

Spafoni; spa, wellness, termal tesis (kaplıca), hamam ve masaj salonu olarak hizmet veren müşterilerinin ilanlarını yayınlayarak, onların yeni müşterilerle tanışmasını sağlayan bir internet sitesidir.

Yaşam kaynağımız olan suyun arındırıcı ve dinlendirici etkisini, SPA kültürünün yaygınlaşması ile her geçen gün daha fazla yaşama imkanı buluyoruz. Stresle dolu bir dünyada rahatlamanın ve yapılan bakımlarla zindeleşip, güzelleşmenin en kestirme yolunu SPA merkezlerinde bulan pek çok insan bu keşfinin tadını çıkarırken, yenilikleri de dikkatle takip ediyor.

Spafoni olarak ülkemizde artık neredeyse her otelin bünyesinde ve bağımsız merkezlerde yer alan SPA merkezlerini bir çatı altında beğeninize sunuyoruz.

Özel yetkinlik alanları, kişiye özel hizmetleri, sağlıklı yaşama hizmet eden korunma ve bazı medikal tedaviler ile çeşitlilik içerisinde hizmet sunan bu merkezlere Spafoni üzerinden rahatça ulaşabilir ve size en uygun merkezi kolayca bulabilirsiniz.

Styleme Antalya Güzellik Merkezi

Styleme Güzellik Merkezi

Style Me Epilasyon ve Güzellik Merkezi Antalya’da 6 yıldır aralıksız hizmet vermekte olup, müşteri memnuniyetini ve işlemlerinde kalıcı sonuç almayı hedefleyen bir anlayış ile hizmet vermektedir.

Profesyonel ekibimizle en iyi hizmeti, en yeni teknoloji, kaliteli ürünler kullanarak en iyisini sunmayı ilke edinmekle birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Misafirlerimize huzurlu bir ortamda, güleryüzle, tüm hijyen şartlarına uyarak, en kaliteli malzemelerle, en iyi hizmeti verebilmektedir. Geniş hizmet yelpazemizle hakkettiğiniz özeni ve ilgiyi sizlere sunmak üzere haftanın 6 günü saat 09:00-19:00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz. Randevulu olarak çalışmayı özellikle tercih ediyoruz ki, siz değerli misafirlerimizin zamanlarını bekleyerek harcatmayalım.

Tuana Güzellik Salonu

Tuana Güzellik Salonu

Tuana Güzellik Salonu firması olarak kişisel bakım sektörü içerisinde yer almaktayız. Antalya güzellik merkezi olarak sürekli kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli, güvenilir, sağlıklı hizmet verme çabası içinde olup siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini önemsemekteyiz.

Tuana Güzellik Salonu olarak yılların vermiş olduğu tecrübelerimiz sonucu sizlerin memnuniyeti için işimizi severek ve büyük bir heyecanla yapmaktayız. Yaptığımız iş ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde, cevap vermek ve aynı zamanda müşterilerimizin sağlıklı, kaliteli hizmetlerimizden yararlanması için sizlere hizmetimizi sunmaktayız.

Unique Guzellik Merkezi - Salonu

Unique Guzellik Merkezi

Faklı sektörlerden iki kız kardeş olarak ; zamanın , çevresel faktörlerin ,hareketsizliğin , stresin cildimizde ve fiziksel görüntümüzde bıraktığı etkilerin farkındalığıyla arayışlara başladık. Herkes gibi bu etkileri minimize etmek ve gidermek için çeşitli yollardan geçtik . Birçok sistem ve ..

Wow Güzellik Merkezi

Wow Güzellik Merkezi

Uzun yıllardan beri yurtiçi ve yurtdışında aldığımız eğitimler ve edindiğimiz tecrübe ile kendine önem veren, kişisel bakımına özen gösteren misafirlerimizi konforlu bir ortamda, son teknoloji cihazlarla donatılmış , güler yüzlü ekibimiz ile hak ettikleri değeri ve sonuç odaklı hizmet vermekteyiz.

“Önce müşteri memnuniyeti” ilkesi ile yola çıktığımızdan misafirlerimizin görüşleri ve önerileri doğrultusunda her daim kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

Dr.Cleanse Güzellik Merkezi

Dr.Cleanse Güzellik Merkezi

Sunduğu medikal estetik ve güzellik uygulamalarıyla yüksek hasta memnuniyeti sağlamayı, uzman kadrosu ve altyapısıyla sektöründe model oluşturmayı, Van ve Ağrı’da referans olarak gösterilen güzellik ve estetik merkezlerinin öncüsü olmayı hedeflemektedir.

“Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, uzman bir kadro ile her zaman en iyiyi sunmak için çalışacağımıza söz veriyoruz.”

Türkiyenin En Büyük Yüz Güzelliği ve Cilt Bakımı ve Cilt Bakım Ürünleri Sitesi

Türkiyenin En Büyük Yüz Güzelliği ve Cilt Bakımı ve Cilt Bakım Ürünleri Sitesinde Siz de Yerinizi Alın.

Teklif ve Önerileriniz İçin:  bilgi@yuzciltbakimi.com

Güzellik Salonları

Güzellik Salonları

Güzelli salonları sizler için seçilmiştir. Yanlış tercih yapmak yerine ülkemizde hizmet veren değerli olarak kabul ettiğimiz güzellik salonlarından birini seçebilir ve güzel görünmeye devam edebilirsiniz.