Menü Kapat

Cilt Bakımı Yerli Üreticiler

Yüz Cilt Bakımı Yerli Üreticiler

Yüz Cilt Bakımı Yerli Üreticiler kapsama alanlarını biraz açtık. Cildinizin bakımı için  ziyaret ettiğiniz  önde gelen cilt bakım sitelerinin analizini yaptık. İnceleme sonrası fikir ve düşüncelerinizi size bırakıyoruz.

Yüz cilt bakımı yerli üreticiler kendi ürün ve hizmet çeşitliliğine göre  farklı kategorilere ayrılmaktadır. Türkiye genelinde bölgesel yada internet siteleri üzerinden e-ticaret sistemiyle çalışan  YÜZ CİLT BAKIMI YERLİ ÜRETİCİLERİ ‘nin ortak amaçları öncelikli özeliklerinden en başında geleni marka ve ürün tanıtım hizmetleridir.

Cilt Bakım sitelerinin sunduğu ürünlerin bir çoğunun yurt dışından ithal olması nedeniyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. İsmi duyulmamış yerli bakım ürünlerinin satışını yapan firmaların çoğunluktadır. Kendi üretimlerini yaparak düşük maliyetli fakat daha etkili cilt bakım ürünleri üretmeye başlamışlardır.

Yüz Cilt Bakımı Yerli Üreticiler

Yüz Cilt Bakımı Siteleri Yerli Üreticilerimiz

Yüz Cilt Bakımı Siteleri ve Yerli Üreticilerimizin Bilgilerine Aşağıdaki Sekmeler Aracılığı İle Ulaşabilirsiniz.

MCH Kozmetik, dünya standartlarında kozmetik ve dermokozmetik ürünler üreten bir Türk şirketidir. Şirketimiz, kuruluşundan bu yana müşterilerimize piyasadaki en iyi kozmetik ürünleri sunmak adına Ar-Ge ve üretim teknolojisine yatırım yapmaya odaklanmıştır. Siz hayal edin, biz üretelim! Kendi tesislerimizde çeşitli kozmetik ve dermo kozmetik ürünleri üretiyoruz, bunlar arasında örneğin Krem, Serum ve Güneş Kremi gibi ürünler bulunuyor. Ar-Ge’ye yaptığımız yatırımlar sayesinde ürün yelpazemiz her geçen gün genişliyor. Müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunabilmek adına tüm ürünlerimiz dermatolojik testlerle kontrol edilmektedir. Firmamız, kozmetik projelerinizde A’dan Z’ye destek vermektedir. Ar-Ge aşamasından üretime kadar olan süreçte tüm kozmetik projelerinizde size baştan sona eşlik ediyoruz. Marka tescilinden, barkod işlemlerine ve bakanlık beyanlarına kadar. Ayrıca, MSDS (Ürün Güvenlik Bilgi Formu) hazırlanması ve şişelerin, kutuların, etiketlerin ve daha birçoğunun ambalajlarının tasarlanması için teknik destek sağlıyoruz. Kaliteden ödün vermeden çevreye ve topluma duyarlı bir şirketiz, yenilikleri başarmaya ve tüketiciye dönük çalışma ilkelerini benimsemeye odaklandık. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ixora Parfüm & Kozmetik; nitelikli ürün kalitesini üstün hizmet anlayışıyla iç ve dış piyasaya sunmak üzere %100 yerli sermaye ile 1997 yılında Ankara’da kurulmuştur. Ixora Kozmetik Türkiye ve Dünyada yaygın bayi ağı ve mağaza zincirleri ile sektörde adından sıkça söz edilen ve tüketicilerin tercih ettiği önemli bir marka konumundadır. ‘Kaliteli ürün, kaliteli hammaddeden üretilir.’ prensibini temel hedefi haline getiren ve bu konuda çalışmalarına yön veren Ixora Kozmetik hammadde tedariği noktasında Dünyanın en büyük tedarikçileri ile çalışmaktadır. Geleceğin trendlerini bugünden takip eden ve ürün çeşitliliğinden müşteri sunumuna kadar her aşamayı modern bir vizyon ile titizlikle organize eden Ixora Kozmetik hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarabilmek için üretim parkurlarına her geçen gün daha fazla yatırım yapmaya devam etmektedir. Kozmetik üretim tesislerine sahip olan firmalarda olması gereken GMP (İyi Üretim Uygulamaları) sertifikasına sahip olan Ixora Kozmetik’te, hammaddenin fabrikaya girişinden, ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç adım adım kontrol edilmekte, böylece yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlanmaktadır. Dünya genelinde 241adet consept ixora mağazası ve 893’ün üzerinde satış noktasıyla sektöründe hızla yükselen Ixora Kozmetik, ürün kalitesi, çeşitliliği ve hizmet anlayışı ile dünya markaları arasında rekabetini sürdürmektedir.

Ceres, Türkiye’nin ve Avrupa’nın saygın, başarılı ve alanında uzman bilim insanları ve bilim kurumlarının çalışmalarının rehberliğinde 2010 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Uzman Ar-Ge kadrosuyla çalışmalarını sürdüren Ceres, Avrupa standartlarında üretimlerini gerçekleştirildiği ürünleriyle dermokozmetik sektöründe yerini almıştır. Ceres bünyesinde üretilen ürünler, Ar-Ge aşamasından başlayan son derece titiz ve bilimsel bir yaratım ve üretim sürecine tabi tutularak, nihai tüketiciye ulaşır. Ceres ürünleri Avrupa’nın en prestijli, bağımsız laboratuarlarında yapılan klinik çalışmalar referans alınarak seçilen etken maddelerle yaratılmıştır. Ceres, altyapısını ihtiyaç, kalite, titiz bilimsel çalışmalar ve Avrupa standartlarında yapılan üretim şartlarıyla oluşturmuş güçlü bir markadır. Ceres ailesi olarak yola çıktığımız ilk günden beri, kaliteli, güvenilir, etkinliği kanıtlanmış, doğaya saygılı ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünler üretmek konusunda asla ödün vermemiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

AKERMAN Kozmetik, 2007 senesinden bu yana üretimini Türkiye sınırları içerisinde gerçekleştiren, Güçlü, Kurumsal ve Saygın bir Aile Şirketi olarak Sektördeki yerini almıştır. Kadın girişimcilerden oluşan bir Aile şirketi olarak faaliyetini sürdürmektedir. İsteğiniz doğrultusunda sizin kendi markanız için ürün üretebiliyoruz. Böylece siz de kaliteli ve çevreci ürünleri uygun fiyata müşterilerinize ulaştırabiliyorsunuz. Formüller, Etiketler, Paketler Hepsi bizim üretim kapasitemize aittir. Özel markalı (private label) ürün taleplerinizi isteklerinizi karşılayacak şekilde değerlendiriyor ve istediğiniz ürünleri size tamamen bitmiş bir şekilde sunuyoruz. Tam donanımlı laboratuvarımızda istediğiniz bütün temizlik, kozmetik, parfüm , kişisel bakım ve türevi ürünlerini sizin için geliştirebiliyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip ne istediğinizi söylemek. Size sadece ürünü müşterilerinize ulaştırmak kalıyor. Satış ve Satış Sonrası Destek, Özel Formülasyon Ürünler, Geniş Ürün Yelpazesi ve Alanında Uzman Yetkililer ile KALİTEYİ Sizin İçin Geliştiriyoruz. Akerman Kozmetik, Private Label Projelerinde müşterilerine hizmet vermeye hazır. Tasarım aşamasının başlangıcından ve koku kararından nihai ürünlerin sevkiyatına kadar olan büyük tecrübemizle anahtar teslimi projeler için ortağınızız.

FocusonExport. uzmanlık alanı tüm dış ticaret prosedürlerini içeren ve misyonu Türkiye’nin dış ticaret hacminin nitelikli ve dinamik kadrosu ile Vizyon 2023 hedeflerine ulaşmak için elinden geleni yapmak olan profesyonel bir dış ticaret ve danışmanlık şirketidir. FocusonExport. danışmanlık sağladığı çok sayıda firmanın hedef dış pazarlarını belirlemek, müşteri portföyü oluşturmak, aday müşterilerle başarılı bir iletişim kurmak, nihai siparişleri almak, akreditifleri takip etmek ve ödeme gibi dış ticaret ile ilgili her konuda güvenilir çözümler sunar. sorunsuz bir şekilde firma hesabına transfer, ürünlerin sevkiyatı ve sorunsuz gümrük işlemlerinin tamamlanması, uluslararası satış ve acentalık anlaşmaları yapılması, franchise ve dağıtım ağlarının kurulması. Daha sonra, piyasadan gelen talep ve yeni fırsatlar ortaya çıktıkça, Doku Kağıt ve Makine, Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri gibi diğer bazı ürünleri ithal etmeye ve ihraç etmeye başladık. Vizyon İş ortağımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin ve imalat şirketlerinin çıkarlarına özen göstermek ve kendi büyüme hedeflerimizi yakalamak yanında en yüksek kalite, hizmet ve ürünleri sunmak. Misyon Ürün ve hizmetlerimizde fark yaratmak, müşterilerimizin ve imalat şirketlerinin memnuniyetini ve güvenini ön planda tutmak ve yeni ürün ve hizmetlerimizle ilerlemek.

Firmamız 10 yılı aşan üretimi boyunca kozmetik sektöründe sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle, Harem’s Ottoman markası altında üretim yapmaktadır. Kurulduğu günden itibaren doğal kozmetik konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Kozmetik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Şampuanlarımızda Paraben, Alkol, Tuz ve renklendirici kullanılmamaktadır. Tüm ürünlerimizde %100 Bitkisel yağlar kullanılmaktadır. Harem’s Ottoman Markası ile ürünlerimiz; Avrupa’da : Almanya, Hollanda, Fransa, Norveç, Finlandiya, Bulgaristan Asya’da : Rusya, Kırgızistan, Özbekistan, Irak, Azerbaycan, Kazakistan bölgelerinde satışa başlamıştır.

Talia Company kozmetik 16 yılı aşan ticareti  boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi,
siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kozmetik imalatı Fason imalat Teknik kadrosu ile sektöründeki bilimsel çalışmaları yakından takip eden firmamız, bünyesindeki ar-ge ve kalite kontrol laboratuvarlarında yenilikçi ve sürdürülebilir kozmetik ürünleri geliştirmektedir. İş ortaklarını süreçlerden haberdar etmekte ve sektördeki değişime ayak uydurmalarını sağlamaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan laboratuvarlarımızda müşterilerine ürün geliştirme ve ambalaj tasarımı konusunda teknik destekler sağlamaktadır. Daffodil antı-age krem ıslak mendil cep mendil şampuan el yüz kremi gençleştirici krem çocuk bezi Çocuk pişik kremi Makyaj temizleme mendilleri üretimi marka ve pazarlama işini yapmaktadır. Hizmetlerimiz satışını yaptığımız ürünlerin paketleme ve yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede ticaret sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedirTüm Private Label (Fason

Soap and Beauty Doğal Sabun ÜrünleriBitki özleri ile hazırlanmakta olan doğal sabunların cilde olan faydaları hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir. Doğal sabun, ciltte oluşan yağlanmalardan kırışıklıklara kadar pek çok soruna cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. Sadece hangi sabunun ne için kullanıldığını bilmek gerekir. Bitkisel özler ile elde edilen sabunların örneğin Pirinç Sabununun en büyük özelliklerden biri de cilde parlaklık kazandırması ve cildi lekelerden arındırmasıdır. Antiseptik özellikleri sayesinde sivilcelenmeyi de engelleyen bu ürünler cildi kurutmaz, aksine cildi nemlendirir ve besler.Doğal SabunlarSağlıklı bir cilt ve saç yapısına sahip olmak herkesin hayalidir. Bunun için de hem cildi koruyan hem de saç derisini besleyen bir sabun tercih etmek gerekir. Cilt bakımı için ürettiğimiz ürünler cilt tipinize ve yaşınıza göre çeşitlilik göstermektedir. Saç sabunları her saçın yapısına göre farklı özelliklere sahiptir kategorilerimiz içinde bulunan saç sabunları sekmesi ile kendi saç yapınıza uygun ürünleri belirleye bilirsiniz. Saç bakımı için kullanılacak olan sabunlarda kullanılan doğal malzemeler özellikle saçı besleyen bitkilerden elde edilmektedir. Böylece saçın kaybettiği nem ve saçın ihtiyaç duyduğu mineraller saça yeniden kazandırılmış olur. Doğal sabunların çeşitli yağlar ile zenginleştirildiğini de görebilirsiniz. Özellikle cilde olduğu kadar saçlara da iyi gelen Hint yağı pek çok sabunumuzda kullanılmaktadır.

OzonLabs Yaşam Bilimleri Kozmetik Şirketi dünyada, ozon gazının zeytinyağı ile soğuk füzyon tekniğinde birleştirilmesi sonucu elde edilen Ozonlandırılmış Yağ içeriğinin cilt iyileştirmelerinde kullanımını sağlayan sıvı (serum) ve katı formlarını üretebilen bir Türk şirkettir. Şirketin kozmetik alanda ozon molekülü, probiyotik esaslı cilt temizleyicisi, Bentonit maskesi, doğal yağlardan formülize edilmiş güneş kremleri bulunmaktadır.  Ozonlabs Yaşam Bilimleri Şirketi’nin ürünlerinin Avrupa Birliği ürün ruhsatlandırmaları alınmış, klinik test ve denemeleri yapılmış olup, hiç bir ürününde Paraben, petrol türevi kimyasal, Alkol ve SLES bulunmamaktadır. Tüm ürünler Vegan sertifikalı olup, hayvanlar ve bitkiler üzerinde test edilmemektedir.

SAĞLIKLI BİR CİLT İÇİN… Dermocream Formula bir Dermokozmetik cilt bakım markasıdır; bu, ürünlerimizin sağlıklı ve güzel bir cilt elde etmek için dermatolojik bir hareketi kozmetik ile birleştirmesi anlamına gelir Formülasyonlarımız uzmanlar tarafından geliştirilmiştir ve piyasada bulunan en yeni aktif ve botanik doğal bileşenler içerir. Dermokozmetik ürünlerde kullanılan aktif içerikler yüksek kalitededir ve konsantrasyonları Kozmetik ürünlerine göre daha yüksektir. Bu ürünler cilde daha iyi bir şekilde ulaşabilmesi için özel olarak formüle edilmiştir ve hassas ciltlerle etkinlikleri, uyumluluğu klinik ve dermatolojik olarak test edilir. Dermocream Formula, müşterilerine etkinliği, kaliteyi ve güveni garanti altına almak için her ürünü destekleyen klinik deneylere testlere ve analizlere sahiptir. Üretim Tesisimizde Aylık 36.000 Adet Ürün Üretim Kapasitemiz Mevcuttur. Dermocream Formula sizin içinde üretiyor. Markanızı Hayalinizdeki ürünle Buluşturuyoruz, Sizin İçin Laboratuvarlarımızda formül çalışması yapıyor sadece Size özel ürün üretiyoruz. Size özel üretim için Lütfen iletişime geçiniz.

CUIQ Smart Beauty markamızı AR-GE, üretim, pazarlama, satış ve ticaret alanlarındaki toplam 20 yıllık tecrübeyi bir araya getirerek yarattık. Yaratıcılık, güvenilirlik, doğallık, samimiyet, teknoloji, sürdürülebilirlik, yenilikçilik, çözüm odaklılık, müşteri odaklılık, şeffaflık ve sürekli yenilenmeye değer veriyoruz. Çalışma prensiplerimizi müşterilerimizin isteklerine hızlı cevap vermek ve mutlu olmalarını sağlamak üzerine kurduk. CUIQ Smart Beauty’yi dünyaca tanınmış, başarılı bir marka yapmayı ve uluslararası ticarette önemli bir paya sahip olmayı hedefliyoruz.

FUL GARDEN SOAPSağlıklı ve doğal yaşam konusunda bilgi ve birikimlerimizi sizlere en iyiyi sunmayı kendine misyon edinmiş bir firmadır.Sabunlarımız %100 bitki, meyve ve çiçek yağlarından üretilmekte olup tamamının aromaterapik özelliği vardır.Sanayi sabunlarının üretiminde ayrıştırılan ve cilde faydalı olan bitkisel gliserin sabunlarımızın içerisinde kalmaktadır.Birinci sınıf sızma zeytinyağı ve sertifikalı aroma terapik yağlar kulllnılmaktadır.Doğal ve bitkisel sabunlarımızın genel özellikleri, Yüksek nemlendirme kabiliyeti, Taze, ışıltılı , yumuşacık bir cilt, Antibakteriyel ve antioksidan olması, Egzema , çatlama, kuruma ve döküntü gibi cilt problemelrinde yüksek performans ile iyileştirme, Sivilce, akne ve ciltde pürüzlerinde kesin sonuç alınmasıdır.Ürünlerimizi yenilebilir hammaddelerden üretiyoruz.Keçi sütü ve bal dışında hiç bir hayvansal ürün kullanmıyoruz.Doğal sabunlarımız SLS (sodium laurel sulfat) , sentetik gliserin, plastik(sitrik asit), köpürtücü, kıvam arttırıcı, koruyucu ıcermez.

Perdicia Cosmetics ailesi olarak tabiatımızın bize sunduğu bitkilerden, çiçeklerden, tohumlardan doğal bir şekilde ürettiğimiz cilt bakım yağlarını, organik sabun, banyo topları, saç bakım yağlarını ve balmları sizin hizmetinize sunmaktayız. Üretim aşamasında gıda olarak yenilmeyen ve geri dönüştürelemeyen kaynak kullanmıyoruz. Ürünlerimiz Alkol, SLS, Sentetik silikon, Aluminyum, Florur, Alum tuzu, Talk, Metatik oksit içermez. Doğaya saygılıyız ve onu korumaya özen gösteriyoruz.

Türkiye de cilt ve saç bakım üzerine kişisel bakım ürünleri ithalatı ve satışını yapan firmamız ürünlerin AB de satılması için Avrupa da şube açacaktır. Portföyümüze Türkiye de üretilen gıda ürünlerini de ekleyeceğiz. Avrupa da pazarlama ve dağıtım yapacak firmalar aramaktayız.

Bebak Kozmetik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti., Sora Grup Şirketleri bünyesinde yer alan kişisel bakım ürünleri üreten bir firmadır. Bebak markası, 1933 yılından günümüze kalitesinden ve tüketicisinin sadakatinden hiçbir şey kaybetmeden gelebilmiş yegane markalardan biridir. Bebak Fabrika, son teknoloji kullanılarak hazırlanmış üretim, imalat ve depolama alanları ile butik bir fabrikadır. Yüksek adetli üretim kapasitemiz sayesinde kendi markamızın yanı sıra müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel markalı ürünler de üretebiliyoruz. Ürün gruplarımız arasında Acı Badem Sütlü Cilt Bakım Ürünleri, Gül Özlü Cilt Bakım Ürünleri, Zeytinyağlı Cilt Bakım Ürünleri, Güneşten Korucu ve Bronzlaştırıcı Cilt Bakım Ürünleri, Saç Bakım Ürünleri, Makyaj ve Cilt Temizleme Ürünleri gibi cildimizin ihtiyaç duyduğu her türlü cilt bakım ürünü yer almaktadır.

Anti-aging, deniz kolajeni, bitki özleri, bitki yağları, yaşlanma karşıtı, leke karşıtı, leke açıcı, sivilce ve akne önleyici hammaddeler ihtiva eden dermokozmetik cilt bakımı ürünleri üreticisi. UVA/UVB güneş koruyuculu Gündüz kremi, anti aging gece kremi, klinik test sonuçlu 5 dakika içerisinde kırışıklıkları açan cilt bakım serumu, ciltteki akneleri ve siyah noktaları, cildin ölü derisini soyan özel formüllü peeling, cilt tonunu eşitleyen yüz yıkama jeli, gözenek sıkılaştırıcı tonşk… Saç dökülmesine karşı şampuan ve saç bakım serumları, saç bakım yağları.

DVT KİMYA KOZMETİK olarak “kalitenin değişmez bir değer olduğunu” kurulduğu günden bu yana benimsemiş, bilgi birikimi, yaratıcı ve uzman kadrosu, yenilikçi ve profesyonel bir hizmet anlayışıyla tüm müşterilerimize sunmayı hedefledik. Bütün ürünler kendi imalatımız olup Private Label olarak da üretim yapılmaktadır ve Her sektör ve üretim alanında fason üretim gerçekleştirilebiliriz. Kozmetik üretimi alanında, kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, güneş ürünleri, ortam kokuları, parfümler vb….. Endüstriyel üretim alanında da Bulaşık Deterjanları, Endüstriyel Temizlik Ürünleri vb… gibi geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Fason kozmetik üretimi alandaki tecrübemiz ile üretimde neler ile karşılaşacağımızı, neler yapmamız gerektiğini, üretimin hangi standartlarda gerçekleşmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Fason kozmetik üretimi yapmak için gerçekleştireceğimiz tüm aşamaları web sitemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konudaki her türlü sorunuzu cevaplamaya hazırız. 

Araştırma ve Geliştirme: 15 yılı aşkın bir süredir yüksek enerjilendirilmiş oksijen (Ozon O₃ ve Tetra O₄) üzerine araştırmalarımızı sürdürmekteyiz. Ozon cihazları ve ozonlandırılmış ürünlerin araştırma ve geliştirmesi en önemli misyonumuz. Bu doğrultuda sektöre yön verecek çalışmalarda bulunmaya devam etmekteyiz. Makine Üretimi: Uluslararası deneyime sahip ekibimizle yüksek enerjilendirilmiş oksijen makineleri üretmekte ve geliştirmekteyiz. Piyasa lideri bir kuruluş olarak Henoxy® marka cihazlarımızın kapasitelerini devamlı arttırarak en etkili doğal dezenfeksiyonu sağlamayı hedefliyoruz. Uygulama Alanları: Çeşitli devlet kuruluşları (İSKİ), fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri, hoteller, benzin istasyonları ve daha bir çok farklı alanda kullanımda olan sanayi tipi ozon makinalarımız ile arıtma ve sterilizasyon hizmeti vermekteyiz. Bunun yanısıra küçük işletmeler ve evler için de yüksek kalitede sonuç aldığımız cihazlarımız bulunmakta. Kozmetik: Kendi geliştirdiğimiz yüksek teknoloji ile ürettiğimiz Ozmetic® yüz ve cilt bakım ürünlerimiz, farklı cilt sorunlarına uygun etkili çözümler için tasarlanmıştır. Takviye Edici Gıda: “Sağlığın Sırrı Oksijen” konsepti altında işlettiğimiz Redimen® Gıda Takviyesi; zeytinyağı ve kalsiyum içeren tamamen doğal ve bitkisel bir üründür. Geliştirdiğimiz soğuk proses teknolojisi ile elde ettiğimiz bu son nesil gıda takviyesi, yetişkin yaş gruplarına uygun olarak üretilmektedir.

Prufier Naturals olarak Parfümler(Koku çeşitliliğinden zengin, İstenilen amaçlara yönelik özel koku çalışmaları) Cilt Bakım ürünleri (Serumlar, Cilt beyazlatıcılar, Cilt yenileyiciler, Cilt kremleri v.s.) Kişisel Bakım ürünleri (Duş jeli, Vücut losyonu, İntim jel, Vücut Spreyi v.s.) Deodorant gurubu (Gazlı v.s.) Ev ve Kişisel Yaşam (Bambu kokular, Ev kokuları, Kumaş oda kokuları v.s.) Renkli Kozmetik ve Hijyen ürünlerinin üretimini kendi tesisilerimizde yapmaktayız.

Firmamız Medikal Estetik Sektörü’nde Lazer Epilasyon Cihazları üretimi, Zayıflama Cihazları üretimi, ve Cilt bakım Cihazları üretiminde bulunan sektörün öncü firmalarından’dır. Aynı zamanda Medikal estetik cihazlar satışı ve Distribitörlükler vermektedir.

2018 yılından beridir faal olarak devam eden kendi markamız adı altında kozmetik ürünleri çıkartıp yurtiçi ve yurtdışına satış yapan bir firmayız ve firmamızı zamanla daha cok ilerlettigimize inanıyoruz bizi yurt dışında temsil edicek yada farklı bir kozmetik kişisel bakım ürünü çıkartmak isteyenlere yardımcı olabilicek kapasitemiz var ilgili ürün ürettirmek isteyen yada toptancı yurtdışı perakende satışı yapmak isteyenler ulaşabilir

ARI KIMYA SANAYI TIC .LTD .STI, şirketi 1978, yılında kurulan ve Kozmetik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. 

 • doğal kozmetik ürünler
 •  
 • saç için losyonlar
 •  

sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye ‘de bulunmaktadır.

Mormed Kozmetik Est. Med. Ltd. Şti., profesyonel güzellik ve estetik cihazlarının üretiminde uzmanlaşmış, Türkiye merkezli bir şirkettir. Salon ve klinik yönetimi, eğitim, üretim, ithalat ve kozmetik ürünleri gibi güzellik alanındaki deneyim ve bilgilerimizi sektördeki diğer profesyonellerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Amacımız güzellik salonlarının cihaz ve uzmanlık ihtiyaçlarını karşılamaktır. Cihaz yelpazemiz arasında lazer epilasyon makineleri, cilt bakım cihazları, zayıflama cihazları, dövme çıkarma cihazları veya selülit tedavisi cihazlarının yanı sıra vücut analizörleri ve cilt analizörleri bulunmaktadır. Zaman içinde Türkiye’de medikal estetik sektörünün lideri haline geldik. Yenilikçi sistemler geliştirmeye devam etmek için sürekli olarak Ar-Ge ve teknolojiye yatırım yapıyoruz. Ayrıca ürettiğimiz ekipmanlara kaliteli satış sonrası teknik destek ve eğitim sağlıyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup, müşterilerimizin geri bildirimlerine büyük önem veriyoruz. Müşterilerimize en kaliteli ekipmanları rekabetçi fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Web sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin ya da daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Bizler Parbeo Bilişim ve Tic. Ltd. Şti. olarak Yeditepe Üniversitesi Kozmetik Araştırma Biriminde ürün üretimi yapmaktayız. Ürünümüzün piyasaya çıkış amacı kadınların özel günlerinde (regl) kasık ağrılarını en aza indirgemek. Ürünümüzün özel formülü ve doğal bileşenleri sayesinde kullanıldığı bölgede hızlıca rahatlana sağlar. Ürünümüz sağlık bakanlığı onaylıdır. MSDS belgesi mevcuttur. Ürünümüzün tüm testler Yeditepe Üniversitesi tarafından yapılmıştır. Yapılan testler ; dermatolojik, stabilite, mikrobiyolojik, hassas cilt kullanımı ve paraben free testleri başarı ile tamamlanmıştır. Ayrıca ürünümüzün saha anket araştırması ADA araştırma tarafından yapılmış olup, ortalama %94 başarı oranı ile tamamlanmıştır. Tüm belgeleri, test raporları ve anket sonuçlar vs. mevcuttur. Ürün üretim aşamamız piyasaya çıkış dönemimiz pandemiye denk gelmesinden dolayı bütçe konusunda sıkıntı yaşadığımız için yeteri kadar reklam çalışması yapamıyoruz. Çok iyi başlayan ve devam eden süreç ne yazık ki pandemi ile sarsıldı. Elimizde ürün yeteri kadar mevcut ve E-Pazaryerlerinde satışı devam etmektedir. Ürünümüzün sitesi görsel güncellenmesinden dolayı bakım aşamasındadır. Ancak Trendyol linkinden ürümüzü alan müşterilerimizin yorumlarına ulaşabilirsiniz.

WPCARE %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışmakta olup tüketicilerimizin ürün ile ilgili tüm şikayetleri Bölgesel bir prosedür ile takip edilmektedir. Bu prosedür, kendi iç politikalarımıza adapte edilmiştir.Ürün yelpazemiz hergün gelişmekte olup ürünlerimiz tamamen bitkisel içeriklidir.1-Cilt bakım ürünleri2-makyaj ürünleri3-Parfümler4-kişisel bakım ürünleri5-Saç bakım ürünleri6-Bebek bakım ve bebek ürünleri7-Erkek bakım ürünleri8-Erkek bakım ürünleri9-Takı ve aksesuarlar10-Küçük mutfak aletleri11-Islak mendil12-Süs eşyaları

Sağlık ve kişisel bakımı bir arada sunan ürünler üretiyoruz. SLS free şampuanlar, keratin ve argan ile desteklenmiş saç bakım ürünleri, hyaluronic acid kremleri, Yüz maskeleri, Aloe vera destekli cilt kremleri, Shea Butter destekli Body butter ürünleri, Tuz içermeyen duş jelleri, C vitaminli makyaj temizleme suları, % 100 saf Argan yağları, Göz çevresi siyah halka oluşumunu engelleyen serumlar , bilinçli kozmetik tüketicisine yönelik üstün formüllü ürünler….

BİLAL SABUNLARI, Aydın, Türkiye merkezli köklü bir sabun imalatçısıdır. 100 yılı aşkın süredir faaliyette olan işletmemizde, ürün yelpazemizde kişisel bakım ürünleri, saç ve vücut bakım ürünleri, ev bakım ürünleri ve sıvı sabun, şampuan, saç kremi, çamaşır deterjanı ve çeşitli yüzey temizleyiciler gibi hassas bakım ürünleri bulunmaktadır. Misyonumuz, hijyenik ürünleri en yüksek kalitede ve uygun fiyatlarla sunmaktır. Ürünlerimizi dünya çapında 60’tan fazla ülkede çok çeşitli müşterilere ulaştırıyoruz. Müşterilerimiz arasında toptancıların yanı sıra distribütörler ve indirimli mağazalar da bulunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre doğal ve lüks ürünler de üretebilmekteyiz. Güncel küresel trendleri takip ederek, pazara bağlı olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özel formüller sunuyoruz. ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 22716 standartlarına göre sertifikaya sahip olarak, dünyanın en deneyimli sabun üreticilerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Vlora Kozmetik, 2013 yılında tescil edilerek kurulmuştur. Kuruluş amacı kozmetik sektöründe günümüz ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştirerek, gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlarda öncü firmalardan biri olmaktır. VLORA markamız ile yerel markette son kullanıcılara çeşitli kanallar ile ürünlerimizi ulaştırırken, birçok farklı ülkeye de ürün ihracatımız bulunmaktadır. Başlıca ürettiğimiz ürünler saç şampuanları , saç kremler , saç serumları , yüz maskeleri , saç maskeleri , saç bakım yağları , doğal sabunlar , yüz ve vücut kremleri ve daha birçok ürün bulunmaktadır. Ürünlerimizi klinik çalışmaları yapılmış ve doğal etkenler kullanarak hazırlamaktayız. Sektörde bulunan her ürün veya firma ile rekabet etme gibi bir amacımız yoktur. Bizim ilkemiz en doğru ürünü en doğru kalitede en doğru müşterilere ulaştırmaktır. Düzenli olarak araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmakta ve sadece ürettiklerimizle sınırlı değil, aynı zamanda istenen özel ürünler de üretme kapasitesine sahibiz. Firmamız üretimini GNP SERTİFİKASI olan ve Türkiye Sağlık Bakanlığı denetiminde yapmaktadır.

Seçkin doğal ürünler cilt ve saç bakımında sevgiyle üretilir. Doğal içeriklerin hammaddeleri, Türkiye’nin zengin saf doğasından özenle seçildi ve seçkin ürünlerle sonuçlanan tecrübe ile görkemli mirasa ilişkin geleneklerin bir araya geldiği geleneksel atölyelerde üretildi. Kimyasallardan uzak doğal yollarla üretilen ürünlerimiz sağlığınızı tehdit etmediği gibi bir çok cilt hastalığının tedavisinde yardımcı olur . Ürünlerimiz tazeliyici ve temizleyici özelliğin yanı sıra cildi tahriş etmeden temizler. Doğal ham maddeleriyle cilde ferahlık verir kirli hava ve güneş ışınlarının zararlı etkilerini önler , rahatlatır ve cildin nem dengesini korur , cildinizi besler daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlar . Düzenli kullanımda yüzdeki kırışıklıkları önler ve vücudu sıkılaştırır .Sabunlarımız düzenli kullanıldığında ciltteki oluşan siyah noktaları , akne bakterilerini , cilt tahrişlerini , kurumaları giderir ve parlaklık katar . Ürünlerimiz vitamin bakımından çok zengindir problemlerimizi kimyasal maddelerle çözmek yerine deoğal yöntemleri denemek çok daha yararlı olur ürünlerimiz size tam da bir çözüm niteliğindedir aynı zamanda cilde canlılık kazandırarak hoş kokularıylada doğal bir parfüm etkisi kazandırır . Vitamin yönünden zengin olmasıylada güzelliğinize güzellik katacaktır. Cildin ihtiyacı olan herşeyi ürünlerimiz karşılamaktadır . Her cilt tipine uygun ürünlerimiz mevcuttur

Kozmetik sektörüne yeni ürünler kazandırıyoruz.Sizlerde fason imalat ve danışmanlık hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.Kişisel bakım, saç bakım ürünlerimizi sizin markanızla üretebiliriz.Kaliteli denenmiş ürünlerle başarı şansınız daha fazla.Sizin için formül, ambalaj geliştirebiliriz.Tanışmak ve danışmaktan çekinmeyin.Sizleride aramızda görmekten memnun olacağız.

30 yıllık tecrübe, günlük 20 ton kapasiteli üretim, GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ve ISO standartlarında özel etiketli, araç temizliği, kişisel ve genel hijyen malzemeleri ve doğal / vegan temizlik ürünleri üretimi gerçekleştirmektedir. Fabrikamızda bulaşık deterjanı, yağ çözücü, çamaşır suyu, cam temizleyici, çamaşır deterjanı, sıvı sabun, oda parfümü, dezenfektanın yanı sıra araç kimyasalları ve araç temizlik ürünleri, vegan ürünler, doğal ve doğa dostu sabunlar, leke çıkarıcılar, krem sabunlar, sabun bazları dahil 100den fazla ürün üretimi gerçekleşmektedir. 2000 m2 kapalı alanda kurulu fabrikası ile endüstriyel temizlik ve deterjan alanında tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına göre üretim yapmakta ve teknik destek sağlamaktadır. Her yıl müşterilerimizin sağlığı çerçevesinde tonlarca deterjan ve temizlik malzemesi üretiyor ve ürünlerimizin ulaşmasını sağlıyoruz. ISO9001, ISO14001, ISO 10002 ve OHSAS 18001 kalite belgerine sahip üretim tesisimizde tüm ürünler takip edilebilirlik numarası verilerek tüketiciye ulaştırılmaktadır. Ürün etiketlerine eklenen kare kod sistemi ile müşterilerin istenen ürünlerin MSDS dosyaları ve teknik bilgi formlarına anında ulaşması mümkündür.

Firmamiz 20 yillik FMCG ve satis-pazarlama sektöründe, iki kurumsal kimlikte iki profesyonel bakis açisini birlestirerek 2016 yilinda Hankiz iç ve Dis Ticaret Gida Sanayi Ltd. sti. unvani altinda istanbul’da ticari hayatina baslamistir. Dis ticaret firmasi olarak sekiz ayri ülkede is ortakliklarimiz bulunurken iç pazarda büyük zincir marketlere ve discountlara satis, tedarik ve lojistik hizmetleri vermektedir. Faaliyet alanini gelistirme karari alan firmamiz, 2018 yilinda Hanbebe markasiyla bebek ürünleri üretim ve satis alanlarini da bünyesine dahil etmistir. Ürünlerimizi piyasa arastirmasi sonucu, müsteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karsilamak üzere bünyemizde tasarlayarak üretime geçilmektedir. Amacimiz; ürün ve hizmetlerimizi, hizmet verdigimiz tüm alanlarda, dogru zamanda, üstün kalitede ve en uygun fiyatlarla hedef kitleye ulastirmaktir. Tasarimlarimizda ürünlerin kullanim konforu disinda, anne-bebek arasinda güçlü bir iletisim ve duygusal bir bag yaratmak üzere renkli ve eglenceli modeller hedeflenmektedir. Ürünlerimiz Türkiye’de kalite standartlarimizdan ödün verilmeksizin el isçiligi ile üretilmektedir. Her bir ürünün üretim ve kontrolü uzman kisiler tarafindan yapilarak ürün kalitesi garanti edilmektedir. Firmamizin ulusal / uluslararasi pazarda etkin bir sekilde yer almasi amaciyla, kendi uzmanlik alanlarimizda kendimizi sürekli gelistirerek sektörün öncülügünü yapan firmalar arasinda yer alarak ülkemizin güvenilir ve saygin bir markasi olmak.

INTERNOVA KİMYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 2013 yılında Istanbul Deri ve Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. INTERNOVA edindiği birikim ve başarılar sayesinde otomobil bakım ürünleri, araç yıkama ürünleri ve oto koruma ürünleri piyasasına hızlı bir giriş yapmıştır. INTERNOVA KIMYA SAN. VE TİC. LTD. STI. kuruluş yılı olan 2013 yılında INTERWAX markasını oluşturarak oto yıkama ve oto bakım ürünleri sektöründe öncü olmaya devam etmektedir. ​ INTERNOVA bünyesinde üretilen INTERWAX markası ile fırçasız oto yıkama ürünleri, konsantre lastik parlatıcı, detaylı yıkama, detaylıoto bakım ürünleri, cilalı oto şampuanı, torpido parlatıcı, oto parfümü, döşeme temizleyici, çok amaçlı temizleyici, motor koruma, motor parlatıcı, susuz motor temizleyici, jant temizleyici, lastik parlatıcı vb., OPISS markası ile fren balata spreyi, motor temizleyici, aerosol spreyler ve GLORY markası ile ortam parfümü, oto kokusu vb. birçok ürünü raflardaki yerini almaktadır. Internova, ürettiği oto bakım ürünleri ile oto servisleri, oto yıkamacılar, oto kuaförler, tır kamyon garajları, belediyeler, otoparklar, fabrikalar gibi araç yıkanan, profesyonel temizlik ve bakımı yapılan her noktada hizmet vermektedir. Ayrıca bu noktalarda verilen eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle de, ürünlerin daha ekonomik, verimli ve doğru kullanılması sağlanmaktadır.

Ticari bir marka olan “AKOS” adını, Arslan Kozmetik Sanayi kelimelerinin başlarında bulunan harflerden almaktadır. Marka’nın tescili 1988 yılında yapılmıştır. 1994 yılında Türkiye’de ilk yerli ürün AKOS markası ile saç renk açıcısı üretilmiş ve onu takip eden zaman içerisinde aynı marka ile ürün yelpazesi genişletilmiştir. “ Kaliteden ödün verilemez ” ilkesinden hareket eden firmamız üretmiş olduğu jöleler, permanantlar, şampuanlar, saç kremleri, saç spreyleri, krem peroksitler, asetonlar ve diğer Kozmetik ürünleri, emsalleri arasında üstün kalite farklılığı gösterdiğinden müşterilerimiz tarafından tercih sebebi olmuştur. 1998 yılında yine bir yeniliğe imza atan firmamız, ilk yerli krem saç boyası üretimi gerçekleştirmiş ve 2008 tarihinde Kozmetoloji Eğitimcileri Derneği tarafından düzenlenen değerlendirmede saç boyası kategorisinde yılın en kaliteli Saç Boyası seçilerek Kozmetoloji Başarı Ödülü’nü kazanmıştır. Günümüzde de geliştirerek en üst kalite seviyesine ulaşmıştır. Bu düşünce ve ilkeler doğrultusunda hizmetlerimiz devam etmektedir.

Son dönem içinde hızla artan internet alışverişi kişilerin de farklı ürün aramasına yol açabilmektedir. Özellikle de annelerin bebekleri için farklı ürün arayışında olması ve istedikleri özelliği karşılayıcı ürünlerin daha kolay elde edilebilmesi için tüm ürünleri bebek bakım çantaları başta olmak üzere tüm ürünlerimizi kolayca inceleyebileceğiniz bir alışveriş sitesi kurduk. Bu yolda da hem internet üzerinden hem de kurumsal bir firma olmamızdan dolayı her yerden çok rahat bir şekilde ürün seçebilme şansını sizler için oluşturduk. Ürünlerimizin kaliteli olmasından dolayı, bebeklerinizin cildine zarar vermeyen ve onları her zaman öncelikli tutan ürünler tasarladık. M&Y Collection ile sizler için ve bebekleriniz için tüm bebek bakım çantası, portbebe ve ana kucağı ürünlerimizi hem sitemizde hem de kurumsal mağazamızda bulundurmaktayız.M&Y Collection 1998 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Eski ve köklü olmasından dolayı da bu zamanlara her zaman bir yenisini ekleyerek ve daha da gelişerek gelmiş bir firma olduğu için anne ve bebek ürünleri için en iyi ürünleri tasarlar ve tasarlama ile birlikte farklılığı ve kaliteyi de ilk amaç edinir. Bununla birlikte 2003 yılında yurtdışına da ürünler sunan firma, sadece ülkemizde değil, diğer 14+ ülkelerde de hizmet vermektedir. Farklı ülkelerde olmasından dolayı da bu ülkelerdeki yenilikleri kopyalamak yerine geliştirerek kendisinede uygular.M&Y Collection bünyesinde bebek ve anneler için tasarlanmış olan pek çok ürünü bulundurmaktadır.

Dağlar Kozmetik Ürünleri İmalat ve Gıda San. Tic. A.Ş, 2000 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kozmetik, otomotiv, tıbbi olmayan veteriner ürünleri sektörlerine fason üretim yapmakta olan firmamız, üretim tesisine ve Ar-Ge laboratuvarına yatırımlarını devam ettirmektedir.GMP belgesine sahip olan tesisimizde pek çok sektör için üretim yapılmaktadır. Kozmetik sektöründe; parfüm, deodorant, vücut bakım, saç bakım ürünleri, duş jeli, şampuan, kalıp sabun vb. ürünler ve Dermokozmetik alanında; cilt, saç ve vücut bakımı için kullanılan, dermotolojik testlerden geçirilmiş ürünler: pişik önleyici krem, salyangoz salgısı özlü krem, çatlak karşıtı, anti-aging ürünler, güneş ürünleri vb.; Tıbbi olmayan veteriner ürünler alanında hayvan meme bakım ürünleri, göz çevresi bakım ürünleri. Ayrıca ortam kokulandırması sağlayan diffuser, oda ve oto spreyleri üretilmektedir. Nitelikli tedarikçilerle iş birlikleri kurarak müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde yerine getirmek her daim önceliğimizdir.Ar-Ge çalışmalarından üretim prosesine kadar geçen süreçte müşterilerine A’dan Z’ye yardımcı olmakta, marka tescili, barkod işlemleri ve bakanlık bildirimleri gibi tüm aşamalarda destek sağlamaktadır.

İstanbul’da kurulan bebek tekstili markasımız Quisalan Elevas, bebek ürünlerinde uluslararası bir marka olmak için yola çıkıyor. Quisalan Elevas olarak, hedefimiz, 0-4 yaş bebek ürünlerine yaptığımız yatırımlarla her bebeğin kaliteli ürün kullanmasıdır. Türkiye içinde belli bir marka bilinirliğine ulaşan şirketimizin asıl hedefi ise bir dünya markası olmak. Bebeklere ürün sunmanın bizleri heyecanlandırdığının bilinmesini, her bebeğin kaliteli ürün kullanmasını temenni ettiğimizi ve bu parolayla yola çıktığımızın bilinmesini istiyoruz. Bebekler için özel ürettiğimiz hava alan müslin kumaşlar sayesinde annelerin en büyük yardımcısı olacağımıza inanıyoruz. Müslin kumaştan ürettiğimiz ürünlerimiz ile bebekli annelerin ilk tercihi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Stoklu çalışarak, aynı gün paketleme ve hızlı kargolama imkanına sahip olduğumuzu belirterek, ürettiğimiz ürünleri yurt dışına ihraç etmeyi planlıyoruz. Aynı zamanda şirketimizin online alışveriş mağazası olan www.quisalan.com tüm ebeveynleri kaliteli ürünlerle buluşturmayı hedefliyoruz. ‘Bağımız Sonsuza Dek’ sloganıyla çıktığımız bu yolda, sosyal sorumluluk projelerinde de aktif olarak rol alarak sosyal konulara da duyarsız kalmayacağımızın sözünü veriyoruz.

lkas Sağlık ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Faaliyet konus ; “Sağlık Ürünleri”, “Çocuk Bezi”, “Hasta Bezi”, “Islak Mendil”, “Kadın Bağı”, “Pedler”, Hijyenik Tamponlar” vs. olan şirketimiz, insanların (Yetişkinlerin ve çocukların) hertürlü sağlık ve hijyen konularında önlem almalarını sağlamak, ihtiyaçlarını karşılamak ve kendilerini sağlıklı, güvende ve özel hissetmelerine yardımcı olmak için faaliyete geçirilmiştir. Gün geçtikce kendini yenileyen, teknoloji ve Pazar durumlarına bağlı olarak gelişimini sğrdğren şirketimiz, her geçen gün ürün yelpazesini genişletiyor ve bunun la birlikte Pazar payını arttırıp çok kısa bir zaman dilimi içinde bu faaliyet sektöründe şirketimizden daha önce kurulan şirketler seviyesine ulaşmıştır. Bölge ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan şirketimiz, faaliyet konusunda tanınan üreticiler arasında yerini almıştır. Tek makine ile üretime başlayan şirketimiz, arz ve talebin yüksek olmasından dolayı kapasiteyi arttırma yoluna gitmiş ve şimdilerde yeni bir ikinci makine alıp faaliyete geçirerek yeni bir yatırım yapmıştır. İş becerisine sahip genç ve dinamik üretim bölümü personeliyle günlük üretim rakamlarını ger geçen gün revize etmektedir.

TR GLOBAL PHARMA, şirketi 2015, yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. 

 • Saç bakım ürünleri
 •  
 • Doğal sabun ham maddeleri
 •  
 • lüks sabunlar
 •  
 • gıda takviyeleri
 •  

sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, İstanbul, Türkiye ‘de bulunmaktadır.

Yüz Cilt Bakımı Yerli Üreticiler
Yüz Cilt Bakımı Yerli Üreticiler

Yüz Cilt Bakımı Üreticiler arasında ön planda olmak ya da ürünlerinizin tanıtımını yapmak için reklam ya da tanıtım adına tekliflerinizi değerlendirebiliriz.